Idea

Idea

Willa od ponad 125 lat, dzięki swej lokalizacji, uznawana jest za jedną z najbardziej prestiżowych i najlepiej położonych kamienic Poznania.

Idea

Willa, od ponad 125 lat, ze względu na swoje położenie oraz wyjątkowość architektury, stanowi symbol luksusu i prestiżu. Dzięki pieczołowitej rekonstrukcji budowli, dokonanej pod nadzorem Miejskiego Konserwatora Zabytków oraz heroicznej wręcz dbałości o przywrócenie pierwotnego wyglądu, udało się uzyskać dzisiejszy wizerunek budynku i odtworzyć jego pierwotne znaczenie. Wspomniane działania pozwoliły przekazać miastu nie tylko jedną z najpiękniejszych, historycznych wizytówek architektonicznych, ale również jeden z najbardziej  luksusowych i nowoczesnych obiektów biurowo-mieszkalnych w Poznaniu.

Nowoczesność

Komfort i nowoczesność znalazły odzwierciedlenie w wyposażeniu biur oraz sal konferencyjnych, a także w zastosowanych systemach informatycznych i telekomunikacyjnych. Ponadto do dyspozycji lokatorów, dostępna jest szeroko pojęta usługa concierge. Kompleks budynków Libelta27 oferuje również bardziej kameralną i dyskretną atmosferę panującą w pomieszczeniach dawnej wozowni.  Sercem kamienicy jest wewnętrzny dziedziniec z niespotykaną fontanną oraz strefą odpoczynku wśród zieleni.

Najwyższa jakość

Czekają na Państwa pomieszczenia pełne historycznych artefaktów i detali. Każdy z nich, czy to kunsztownie odrestaurowany, czy też wykonany z dbałością o historyczne odwzorowanie, będzie doskonałym towarzyszem wielu biznesowych spotkań. Pomieszczenia oferują najwyższej jakości standard wykończenia wnętrz, jednocześnie zachowując historyczne elementy wyposażenia. Najemcy mają do dyspozycji kilkadziesiąt odrestaurowanych pomieszczeń, które mogą samodzielnie wyposażyć.